Eneagramma biznesā
Kam? Kā? Kāpēc? Un kas vēl?

ENEAGRAMMA ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Šķiet, biznesā visvairāk interesē tieši pēdējais - „rīkoties”, jeb kā panākt, lai kāds cits (darbinieks, padotais, klients, partneris) rīkotos tieši tā un ne savādāk. Kā motivēt? Kā panākt? Kā likt? Ko meklēt? Pavisam vienkārši- saprotot to, kas motivē. Eneagramma ir tieši par to - par saprašanu. Par sevis un apkārtējo (darbinieku, padoto, klientu, partneru) saprašanu. Un tikai tad par rīcību. Apzinātu rīcību. Iespējams, tieši tas biznesā ir visvairāk vajadzīgs?

Seminārā runāsim par:

  • Eneagrammu un enneatipiem, jeb par 9 fundamentāli atšķirīgiem motivācijas veidiem;
  • Eneagrammas pielietojumu biznesā;
  • Praktisku pieredzi kā tas jau ir ticis pielietots un kādus rezultātus sniedzis Latvijā.

Semināru piedāvā Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- ACC (ICF) un šobrīd kārtoju nākamo līmeni PCC

Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). 

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani! 

Seminārs notiek:

10.oktobrī, trešdien plkst.10.00-12.00

Biznesa Vēstniecības telpās šeit>>

Adrese: Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads, LV-2167

Apmeklētāju ērtībām pieejama plaša autostāvvieta.

Pasteidzieties!

Piesakoties un apmaksājot* pilnu vai daļēju (10 eur) dalības maksu, jūs ne tikai rezervēsiet sev vietu, bet iegūsiet tīkamāku dalības maksu.


30 EUR

Līdz 5.oktobrim, 2018

20 eur


*iemaksātā maksa tiek atgriezta tikai tādā gadījumā, ja pasākums nenotiek.

Piesakieties!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumam, kuram Jūs piesakāties.


*

*

*


*

Papildus informācija, sazinoties:

intasanta@enneagramcoaching.lv

29121884

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .