Mīlēt un būt mīlētam
Eneagramma attiecību izpratnei un uzlabošanai

Ikmēneša nodarbību cikls tiem, kuri jau ir pazīstami ar eneagrammu un zin savu eneatipu. Šajā interaktīvajā semināru ciklā vienu reizi mēnesī kādā ceturtdienas vakarā tiksimies, lai izpētītu viena eneatipa partnerattiecību un mīlestības izpratni. Kādas ir mīlestības izpausmes, kas tiek sagaidīts un kādas īpatnības ir katram no eneatipiem? Tāpat pieskarsimies arī eneatipu mijiedarbībai- kas sagaidāms eneatipu attiecību kombinācijās. Kam jāpievērš uzmanību, no kā ieteicams izvairīties un kādas darbības ir vērts pastiprināt. Tāpat katrā šajā nodarbība būs atvēlēts laiks konkrētā eneatipa pārstāvju iztaujāšanai- lai iegūtu vēl plašāku ieskatu katra eneatipa mīlestības izpratnē. Un...meditācija noslēgumā, kā gan bez tās?

Semināra saturs:

  • Ko domā konkrētais eneatips par mīlestību un partnerattiecībām?
  • Kas jāņem vērā mīlot konkrēto eneatipa pārstāvi?
  • Konkrētā eneatipa pārstāvji mīlas pilnās attiecībās ar citiem deviņiem eneatipiem.
  • Diskusija ar konkrētā eneatipa pārstāvjiem.
  • Meditācija

Semināri notiek:

Reizi mēnesī,sākot no 19.septembra,2019, ceturtdienu vakaros plkst.18.15- 21.15


Jau noticis.- pirmais eneatips (pieejams vebināra ieraksts)
31.10.2019.-otrais eneatips
21.11.2019.-trešais eneatips
19.12.2019.-ceturtais eneatips
16.01.2020.-piektais eneatps
20.02.2020.-sestais eneatips
16.04.2020.-astotais eneatips
21.05.2020.-devitais eneatips

Dalības maksa

Uzmanību! Dalība ir piesakāma katrai nodarbībai atsevišķi. Nodarbības notiek reizi mēnesī un katra nodarbība tiek veltīta viena eneatipa mīlestības līkloču izpratnei. 

35 eur*/seminārs

*konkrētā eneatipa pārstāvim uz viņam veltītu semināru dalības maksa par 5 eur mazāka.

*konkrētajam eneatipam veltīta vebināra skatīšanās tiesību īpašniekam (t.i. esi to iegādājies) dalības maksa par 5 eur mazāka.

P.S. Atlaides summējas :)

Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.


Norises vieta

Nodarbības notiek Biznesa Vēstniecībā (Mārupē), Jelgavas ceļš 3. Apmeklētājiem pieejama plaša bezmaksas stāvvieta. Iespējams ierasties arī ar sabiedrisko transportu:


Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Nodarbības vadu es- Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Šobrīd turpinu studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā.

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.