Noķert un saglabāt + noskaņu                   
Jeb 16.janvāris (depresīvākā gada diena) nav aiz kalniem.

Aicinām uz izpētes darbnīcu, kurā iepazīsim triju eneagrammas tipu (2., 7. un 9.) pozitīvo uzskatu neirobiloģiskos iemeslus un to, kā šo pieeju apgūt visu pārējo eneagrammas tipu pārstāvjiem. 

Kam šī izpētes darbnīca noderīga?

  • Tiem, 2., 7. un 9. eneatipu pārstāvjiem, kuri vēlas uzzināt, ar ko un kā viņi īpaši atšķiras no citu eneatipu pārstāvjiem. 
  • Tiem, kas ir 1., 3., 4., 5., 6., vai 8. eneatipu pārstāvji un vēlas uzzināt, kādā veidā apgūt prasmi piedzīvot Ziemassvētkus (u.c. svētkus) un pārdzīvot 16.janvāri (gada depresīvāko dienu).
  • Tiem, kas ir jau mēģinājuši apgūt pozitīvo uzskatu stratēģijas,  bet bez rezultātiem.
  • Tiem, par kuriem mēs neesam iedomājušas.

Šī jau ir otrā šāda veida nodarbība. Un noteikti būs vēl! Šo darbnīcu sērīju mūs pamudināja radīt mūsu pieredzētais uzvedības un to ietekmējošo faktoru jomā. Kāpēc, saslimstot ar laimas slimību, cilvēks kļūst īgns un kašķīgs? Kāpēc pēc garas un saspringtas darba dienas, ieēdot izcili asu Āzijas ēdienu, atgriežas darba spējas? Kāpēc vieniem cilvēkiem stress izpaužas kā miegainība, bet citiem kā paaugstināta uzbudināmība? Kāpēc pēc raudāšanas paliek labāk? Kāpēc pateicības žurnāla rakstīšana padara cilvēku laimīgāku? Un kā šīs zināšanas likt lietā, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti? Par šiem un līdzīgiem jautājumiem runāsim šajā nodarbību sērijā. Dalīsimies pieredzē un aicināsim dalīties arī jūs.

Ko jūs iegūsiet?

  • Iepazīsiet 3 eneagrammas tipus (2., 7. un 9.) un to, kāpēc tos dēvē par pozitīvās uzskatu grupas pārstāvjiem.
  • Iepazīsiet 1 neiromediatoru un 1 hormonu, kā arī to, kā viņi ietekmēpozitīvo uzskatu viedošanos.
  • Priekšstatu, kā ir saistīta neiromediatoru radītā ietekme ar eneatipu izpausmēm.
  • Praktiskas dejas par to, kā un ko darīt, lai arī 1., 3., 4., 5., 6. un 8. eneagrammas tipu pārstāvjiem dzīvē parādītos pozitīvāks skats.
  • Mūsu atbilžu versijas uz jūsu jautājumiem un komentārus par pieņēmumiem.

Kas ir eneagramma?

Eneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu atzīst vairākas pasaules reliģijas. Iespējams, tieši tāpēc to mēdz uzskatīt par jaudīgāko no personiskās izaugsmes līdzekļu klāsta, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. 

Kas ir hormoni un neiromediatori?

Tās ir bioloģiski aktīvas vielas, kas nosaka mūsu uzvedību, izvēles, noskaņojumu, pārliecības sajūtu par sevi un rītdienu un vēl daudzas citas mūsu varēšanas vai nevarēšanas.
Vai "nosaka"nebūs pārspīlēti teikts? Nebūs. Šīs vielas ir tik mazas un nemanāmas, ka mēs ikdienā pat neapzināmies to klātbūtni.
Kaut gan tieši tās “rausta striķīšus”, kuros esam iekarināti kā marionetes. Kamēr neiemācāmies sadarboties ar saviem neiromediatoriem un hormoniem. Tad gan tie no “striķīšu raustītājiem” kļūst par mūsu atbalsta komandu. Komandu, kas ir mūsu rīcībā 24 h diennaktī septiņas dienas nedēļā. Līdz nāve mūs šķirs...

Inta Santa

Eneagrammas eksperte un koučs

Vairāk www.enneagramcoaching.lv

Laila Jemberga

Ārste un koučs

Vairāk www.lailajemberga.lv 

Izpētes darbnīca notiek

15.01.2019. plkst.13.00-16.00

Spiikiiizii (White room) šeit>> 

Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, Rīgā, Latvijā-1010

Dalības maksa

 Jo ātrāk pieteiksieties un apmaksāsiet daļu  (10 eur) dalības maksas,  jo tīkamāka dalības maksa.

standarta dalības maksa

50 eur

līdz 10.01.2019.

35 eur

Piesakieties!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu jūsu dalību pasākumam, kuram jūs piesakāties.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.