Iepazīsti sevi!
Eneagrammas studijas vasarā pie jūras

Kļūsti par sevis labāko versiju vasarā pie jūras!

Esmu Inta Santa, profesionāla izaugsmes veicinātāja jeb koučs. Laiku pa laikam esmu aizdomājusies, kas vada manas vai manu klientu izvēles. Jā, es esmu dzirdējusi, sakām, ka tās ir kaislības! Tomēr, ko tas nozīmē? Tā īsti nekad man tas nav bijis skaidrs. Esmu apzināti centusies sevi vadīt, tomēr arī pēc koučinga prasmju apgūšanas manā dzīvē ir bijušas situācijas, kuras gribētos izdzēst. Neesmu bijusi tāda, kā gribētos. Jeb tieši pretēji- apkārtējie nez kāpēc ir reaģējuši man nesaprotamā veidā. Un tad mani atkal ir pārņēmusi sajūta, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt. Vidi, apkārtējos, jeb pat varbūt sevi? Lai saprastu, kas notiek un, galvenais, ko darīt? Meklējot atbildi uz šo jautājumu, saskāros ar eneagrammu. Un beidzot! Beidzot atviegloti nopūtos!

Es uzzināju, ka ar šo sajūtu cilvēki jau sastapušies pašos civilizācijas pirmsākumos un mēģinājuši rast šai problēmai risinājumu. Saprast sevi un saprast apkārtējos. Dzīvot mierā un saskaņā ar sevi un apkārtni. Un kas meklē, tas atrod. Domāju, ka arī Tev kas tāds ir pazīstams. Un tieši tāpēc man ir Tev piedāvājums, iepazīt šīs sajūtas iemeslu un atrast veidu tās pārvarēšanai. Tieši šeit un tagad, pieņemt lēmumu pārvarēt sevi un kļūt par sevis VISLABĀKO  versiju. Es piedāvāju: iepazīt kaislību, kas vada Tavu dzīvi, atklāt savu patieso būtību, ievilkt dziļu elpu un pārņemt savas dzīves vadību!Es aicinu Tevi studēt eneagrammu 4 dienu kursā  (9.-10.augstā Liepājā un 23.-24.augustā Saulkrastos)!

Ko Tu iegūsi, piedaloties šajās studijās?

 • Četras interesanti un vērtīgi pavadītas dienas lieliskā kompānijā
 • Interaktīvas mācību dienas, kur teorija mijas ar praktiskiem uzdevumiem, video un demonstrācijām. 
 • Bagātīgu izdales materiālu latviešu valodā, kas papildināts ar šīs jomas aktualitātēm.
 • Zināšanas, kuru apguve rada neatgriezeniskas pārmaiņas sevis un apkārtējo uzvedības izpratnē. 
 • Atklāsmes, kas ļauj uzlabot attiecības un mazināt konfliktus gan personiskajās attiecībās, gan darba vidē. 
 • Pārliecību par savām spējām, kuras vērts attīstīt.
 • Priekšstatu par ieradumiem, kurus vērts pārskatīt.
 • Skaidrību par soļiem, kuri veicami, lai kļūtu par sevis labāko versiju. 
 • Pārmaiņas, kas ir neatgriezeniskas.

Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. 

"...Viena no metodēm, kas patiešām palīdz izprast un dziedināt sevi un attiecības ir eneagramma... 
....Ja jums ir attiecību problēmas un jūs vēl nezināt, kas ir eneagramma, iepazīstieties ar to! "

/J.Rubenis "Viņš un viņa"/

Kas notiks šajās nodarbībās?

Saprotams, ka šajās 4 dienās Tu nepārvērtīsies par Dalailamu, Madonnu, Vairu Vīķi-Freibergu vai Bilu Geitsu.  Tomēr Tev būs gana daudz jaunas informācijas, lai varētu transformēt tās savas traucējošās pārliecības, kuras viena vai otra iemesla dēļ Tev traucē kļūt par SEVIS vislabāko versiju (un nevis par kārtējo Dalailamu, Madonnu utt). Vēl vairāk, Tev jau būs praktiski izmēģināta pieredze. Tieši tā! Šajās nodarbībās teorija mijas ar praktiski veicamiem uzdevumiem. Cik godprātīgi tos pildīsi- tas gan Tavā ziņā ;) .

Tātad, kas notiks šajās četrās eneagrammas studiju dienās:

 • Uzzināsi, kā Tavas dzīves uztveri ietekmē prāts, emocijas, intuīcija.
 • Iepazīsi savus patiesos rīcības motīvus.
 • Atklāsi, kādi tik nemēdz būt stresa cēloņi un mācīsies atpazīt savējos. 
 • Pārsteigsi sevi, uzzinot, kas no Tavas uzvedības visvairāk tracina citus un noskaidrosi,  kāpēc tā notiek.
 • Darbosies pāros, grupās un komandā, praktiski piedzīvojot cilvēcisko būtību dažādību.
 • Uzdosi jautājumus un saņemsi atbildes, lai labāk izprastu sevi un apkārtējos.
 • Drošā un komfortablā vidē iepazīsi savas stiprās un vājās puses. 
 • Veiksi savu iekšējo uzstādījumu līdzsvarošanu.
 • Salīdzināsi sevi un citus, meklējot kopīgo un atšķirīgo.
 • Apgūsi sev svešas, tomēr nepieciešamas stratēģijas.

Šajās nodarbībās Tev būs iespēja, gan vienkārši klausīties, gan skatīt precīzi piemeklētus filmu fragmentus, gan fiziski iekāpt eneatipa skatu punktos. Tāpat būs reizes, kad lūgšu apspriest ar grupas biedriem dzirdēto un dalīties savā pieredzē. Būs reizes, kad Tev būs jāiejūtas uzmanīga sarunu partnera lomā. Būs reizes, kad Tev būs tikai jāvēro. Būs reizes, kad drosmīgi jādalās savos novērojumos. Jo tieši tāds ir eneagrammas studiju mērķis- gan fiziski, gan emocionāli, gan mentāli piedzīvot dzīvi visā tās krāšņumā!

Nodarību norises laiks 9.-10.augustā Liepājā un 23.-24.augustā Saulkrastos katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst.18.00 ar pauzēm. 

Nodarbības norises vieta: Liepājā un Saulkrastos tiks precizētas

Pieredze

"Es ieguvu laiku sev par sevi. Rekomendētu tiem, kas vēlas iepazīt sevi."

Pieredze

"Es ieguvu prieku par to, ka esam LIELISKA komanda. Gaidu šo mācību turpinājumu."

Pieredze

"Es ieguvu praktiskus instrumentus, ko un kā darīt. Ieteiktu ikvienam, kam ikdienā jāstrādā ar cilvēkiem."

Pasteidzies!

Vietu skaits ierobežots. Rezervē savu vietu, iemaksājot  * 50 eur! Atlikušo summu varēsi samaksāt līdz pat mācību pirmajai dienai!

300 EUR


Tiem, kas jau beiguši šo studiju kursu, ir iespēja pieteikties dalībai eneatipu intervijas (10.augusts Liepājā) un/vai grupas dinamikas dienām (23.augusts Saulkrastos). Dalības maksa 20eur katra no dienām.

*iemaksātā maksa tiek atgriezta tikai tādā gadījumā, ja pasākums nenotiek.

Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumam, kuram Jūs piesakāties.
Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- ACC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). 

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Pieredze

"Pati noteikti uz šādām mācībām neiedomātos atnākt, tomēr esmu rekomendējusi tās visām savām draudzenēm, kas vēlas sakārtot savas attiecības ģimenē."

Pieredze

"Es ieguvu sapratni, ka sava eneatipa atklāšanas process ir svarīgāks par rezultātu. Rekomendētu ikvienam savam tuviniekam kā lielu dārgumu."

Pieredze

"Man vēl ir jāpalasa un jāpadomā. Dziļāk jāiedziļinās.  Es ieteiktu  šīs mācības ikvienam, kas vēlas sevī parakties."

Bet tas vēl nav viss! Jau rudenī ikvienam nopietnam personāla vadības jomas pārstāvim tiks piedāvāta pavisam jauna un unikāla mācību programma. Sekojiet informācijai! 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.