UDHS bērniem
Kā vecāki var palīdzēt sev un saviem bērniem?

Uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms. Tas ir sindroms, tā nav izārstējama slimība. Ar to būs jāsadzīvo. Skan droši vien ne pārāk iepriecinoši, jo īpaši tiem vecākiem, kuru ģimenēs ir šie spridzinoši kustīgie, it visu pasauli izzināt gribošie, kārtību izjaucošie, jautrību, krāsainību un skaļumu mīlošie bērni.Tomēr nav viss tik baisi. Eneagramma jau sen, bet mūsdienu zinātniskie atklājumi pavisam nesen ir pierādījuši, ka sadarbība ar šo sindromu ir iespējama un rezultāti var būt iepriecinoši gan pašam, gan apkārtējiem. Protams, ne visi bērni kļūst par Maiklu Felpsu*, bet, kā redzams, UDHS nav diagnoze, kas aptur dzīvi. Piedāvāju iepazīt šo sindromu, uzzināt, kāpēc tas var kļūt par problēmu un ko darīt, lai tā nebūtu. Tātad, šis ir atbalsta pasākums visiem vecākiem- kā palīdzēt sev....un saviem foršajiem bērniem.

*ASV godalgotākais peldētājs,  kam ir UDHS. Vairāk par to viņa grāmatā


Kas notiks šajā nodarbībā?

Bioloģija

Balstoties jaunākajās zinātnes atziņās mēģināšu paskaidrot, kas notiek smadzenēs un to, kā to iespējams ietekmēt ar mūsu rīcībā esošiem līdzekļiem un kad ir meklējama ārēja palīdzība.

Psiholoģija

Balstoties gan mūsdienu, gan, iespējams, pašā senākajā cilvēku attīstības sistēmā- enneagramma, sniegšu ieskatu personības psiholoģiskajā raksturojumā un tajā kas to ietekmē.

Sociālā vide

Izmantojot savas koučinga zināšanas un jaunākos pētījumus psiholoģijā palīdzēšu atrast vispiemērotākos risinājumus tam, kā nodrošināt bērna attīstībai piemērotākās nodarbes un vidi. 

Ko jūs iegūsiet?

  • izpratni par to, kas ir atrodams jūsu bērna uzvedības pamatā;
  • spēcīgu priekšstata par to, kas ir "normāla bērna uzvedība" paplašināšanu;
  • idejas par to, ko mainīt savā attieksmē un uzvedībā, lai atbalstītu sava bērna izaugsmi;
  • skaidrību par to, kādas rīcības bērna attīstībai varētu kaitēt;
  • motivāciju atklāt un atbalstīt bērnā izaugsmes potenciālu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.