Ēdiens. Veselība. Eneagramma
Slēptā motivācija un attiecības ar savu ķermeni

Mūsdienu pasaule jūk prātā veselīguma un tai skaitā ēdiena dēļ. Slaids, spēcīgs un veikls ķermenis ir kļuvis par kultu, kā dēļ tiek izdots kaudzēm naudas un tērēts milzums laika. Šķiet, ir tik daudz kas izdarīts, lai būtu skaidrs, ko darīt; lai būtu iespēja to izdarīt, lai būtu motivācija to darīt. Tomēr. Tomēr. Tomēr aizvien vēl ir cilvēki, kuriem ir neveselīgas attiecības ar ēdienu. Kāpēc tā?

Aicinām 22.07.2020 plkst.18.00 uz 2 stundu nodarbību Liepājā, lai atrastu atbildi uz šo jautājumu un saskatītu savu personisko veidu, kā uzlabot attiecības ar savu ķermeni. Pasākuma laikā tiks piedāvāti veselīgi našķi, tādējādi izmēģinot jauniegūtās zināšanas lietā.

Kam šī  nodarbība noderīga?

  • Īpaši vērtīgas tiem*, kuri zin savu eneatipu- attiecību ar savu ķermeni uzlabošanai
  • Tiem*, kuri ir vēl sava eneatipa meklējumos- iespēja piemērīt dažādu eneatipu attiecību ar savu ķermeni veidus;
  • Tiem*, kuri strādā konsultējošā sfērā (ārsti, psihologi)- profesionālā skatu punkta paplašināšanai.
  • Tiem*, kuriem ir svarīgi uzlabot savas attiecības ar savu ķermeni.

* Eneagrammas priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Reiz, gatavojot rakstu par tievēšanas tēmu, uzgāju pētījumu, kura rezultātu varētu ietērpt vienā teikumā – „Diētas strādā, ja cilvēki tās ievēro.” Tātad jautājums ir, kā ievērot? Motivācija. Viss slēpjas motivācijā. Kā? Teiksiet: „Tas taču ir skaidrs, ka cilvēki vēlas iegūt skaistu ķermeni, katrs vēlas izbēgt no veselības problēmām, kas saistītas ar neveselīgu dzīves veidu. Tā taču ir lieliska motivācija!” Tiesa, piekritīšu. Tomēr ne visiem cilvēkiem tiekšanās pēc skaistā un bailes no veselības zaudēšanas būs tas, kas patiesi motivēs diētu ievērot.
Psiholoģiskās tipoloģijas veida- eneagramma teorētiķi aicina ieskatīties dziļāk. Nevis virspusējā motivācijā (tajā, ko apzināmies un ko stāstām citiem), bet dziļākajā jeb slēptajā motivācijā. Un tieši slēptā motivācija (jeb kaislība) ir tas, kas vienu eneatipu (tā eneagrammā dēvē psiholoģiskos tipus) atšķir no otra. Kā īsti izpaužas slēptā motivācija katrā no eneatipiem un kā tas ietekmē to attiecības ar sava ķermeņa veselību?

Nodarbība notiks Liepājā  22.jūlijā, 2020 

plkst.18.00- 20.00 

vieta tiks precizēta

Dalības maksa


20 eur 

Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.


Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Nodarbību vadu es- Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF). Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Esmu pabeigusi studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā.

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.