Eneagramma un neirobioloģija           
Kas vada mūs un ko vadām mēs?  Izpētes darbnīca.

Aicinām uz izpētes darbnīcu, kurā iepazīsim dažādus personības tipus (šajā gadījumā eneagrammas tipus) no iekšpuses, t.i. no neiromediatoru un to izraisīto ietekmes puses. 

Kam šī izpētes darbnīca noderīga?

  • Tiem, kas nezin neko par eneagrammu, bet vēlas iepazīt to no netradicionāla skatu punkta.
  • Tiem, kas jau zina savu eneatipu un vēlas uzzināt, kas notiek katra eneatipa ķermenī.
  • Tiem, kas zin savu eneatipu un vēlas uzzināt, kādā veidā apgūt vēlamās stratēģijas.
  • Tie, kas ir jau mēģinājuši apgūt jaunas stratēģijas,  bet bez rezultātiem.
  • Tiem, par kuriem mēs neesam iedomājušas.

Šo darbnīcu mūs pamudināja radīt mūsu pieredzētais uzvedības un to ietekmējošo faktoru jomā. Kāpēc, saslimstot ar laima slimību, cilvēks kļūst īgns un kašķīgs? Kāpēc pēc garas un saspringtas darba dienas, ieēdot izcili asu Āzijas ēdienu, atgriežas darba spējas? Kāpēc vieniem cilvēkiem stress izpaužas kā miegainība, bet citiem kā paaugstināta uzbudināmība? Kāpēc pēc raudāšanas paliek labāk? Un kā šīs zināšanas likt lietā, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti? Par šiem un līdzīgiem jautājumiem runāsim šajā nodarbība. Dalīsimies pieredzē un aicināsim dalīties arī jūs.

Ko jūs iegūsiet?

  • Iepazīsiet 9 eneagrammas tipus un viņu variācijas.
  • Iepazīsiet vismaz 4 neiromediatorus un hormonus, kā arī viņu radīto ietekmi.
  • Priekšstatu, kā ir saistīta neiromediatoru radītā ietekme ar eneatipu izpausmēm.
  • Idejas par to, kā un ko darīt, lai būtu savādāk (piem.proaktivitāti var attīstīt lietojot kefīru, zaļo tēju un banānus vai līdzsvarot sava eneatipa vājās puses ar blakus esošo spārnu apzinātu attīstību).
  • Mūsu atbilžu versijas uz jūsu jautājumiem un komentārus par pieņēmumiem.

Kas ir eneagramma?

Eneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu atzīst vairākas pasaules reliģijas. Iespējams, tieši tāpēc to mēdz uzskatīt par jaudīgāko no personiskās izaugsmes līdzekļu klāsta, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. 

Kas ir hormoni un neiromediatori?

Tās ir bioloģiski aktīvas vielas, kas nosaka mūsu uzvedību, izvēles, noskaņojumu, pārliecības sajūtu par sevi un rītdienu un vēl daudzas citas mūsu varēšanas vai nevarēšanas.
Vai "nosaka"nebūs pārspīlēti teikts? Nebūs. Šīs vielas ir tik mazas un nemanāmas, ka mēs ikdienā pat neapzināmies to klātbūtni.
Kaut gan tieši tās “rausta striķīšus”, kuros esam iekarināti kā marionetes. Kamēr neiemācāmies sadarboties ar saviem neiromediatoriem un hormoniem. Tad gan tie no “striķīšu raustītājiem” kļūst par mūsu atbalsta komandu. Komandu, kas ir mūsu rīcībā 24 h diennaktī septiņas dienas nedēļā. Līdz nāve mūs šķirs...

Inta Santa

Eneagrammas eksperte un koučs

Vairāk www.enneagramcoaching.lv

Laila Jemberga

Ārste un koučs

Vairāk www.lailajemberga.lv 

Izpētes darbnīca notiek

22.11.2018. plkst.12.00-17.00

Spiikiiizii (White room) šeit>> 

Krišjāņa Valdemāra ielā 17a, Rīgā, Latvijā-1010

Dalības maksa

Ja nāksi ar savu draugu vai draudzeni, ietaupīsiet dalības maksu, jo ar labām lietām ir jādalās!

standarta dalības maksa

60 eur

nākot divatā, katram

50 eur

Piesakieties!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu jūsu dalību pasākumam, kuram jūs piesakāties.


*

*

*
*
0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .