Par mani

Inta Santa


Esmu Inta Santa, pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju un turpinu to regulāri atjaunot- PCC (ICF).
Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Apvienojot visas šīs prasmes, es piedāvāju profesionālu eneagrammas koučingu gan individuāli, gan pāriem, gan komandām. 

Profesional Certified Coach
Projekti, kuros esmu pielietojusi eneagrammas un koučinga zināšanas:

  • 2017.gadā manis vadītais projekts "Koučings Liepājas Raiņa 6.vidusskolas vadības komandai" ieguva ICF Prism Award 3.godalgoto vietu. Vairāk šeit>> 
  • 2017.gadā kopā ar Aizputes novada domu biedrenēm radījām līdz šim ko nebijušu. Tikai divu mēnešu laika izveidojām sieviešu sarakstu, radījām programmu un veiksmīgi startējām pašvaldību vēlēšanās, iegūstot 2 deputātu vietas pašvaldībā. Vairāk šeit>> un šeit>>
  • Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. 

Esmu saskārusies ar dažādiem psiholoģiskās tipoloģijas veidiem, tomēr eneagramma ir bijis vienīgais, kas man devis ko vairāk par cilvēku ievietošanu „kastītē”. Eneagrammas zināšanas ne tikai palīdz atklāt un pieņemt savu patieso būtību, bet arī sniedz izpratni par tās attīstības virzienu. Tas ir kā iegūt savas dzīves lietošanas instrukciju un iemācīties ar to apieties. Man kā pārmaiņu un izaugsmes veicinātājai tas šķiet īpaši svarīgi. Vairāk par mani skatīt šeit>> vai klausīties Saldus Radio arhīvā esošu interviju ar mani par eneagrammu, spiežot zemāk esošo pogu:


Mana koučinga un eneagrammas izglītība:

 Eneatipa intervija  
      Iepazīsti sevi!     
      

Enegrammas koučings  
     Pilnveido sevi!   

 Eneagramma pāriem 
    Uzlabo attiecības!  

 Eneagramma komandai
      Spēcini komandu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.