TEV

Apvienojot senās eneagrammas zinības un moderno koučinga pieeju, izveidojas, manā skatījumā, visefektīvākais un visekoloģiskākais veids, kā veicināt personisko izaugsmi. Kā zināms, vislabāko rezultātu iespējams sasniegt zinot 3 lietas:

  • zinot sevi
  • zinot, ko vēlies
  • zinot, kas jādara, lai to sasniegtu.

Burvība veidojas abu šo pieeju saskarsmē:

  • eneagramma palīdz iepazīt sevi (gan savas kaislības, gan tās vadības metodes, lai nokļūtu līdz savai būtībai)
  • koučings palīdz noformulēt savas vēlmes un veidot plānus to īstenošanai
  • eneagramma palīdz saprast individuāli produktīvāko rīcības veidu un, ar koučinga metodēm, to ietvert rīcības plānā.
Citiem vārdiem sakot, ar eneagrammas koučingu ir iespējams iegūt divas reizes vairāk- gan iepazīt sevi un veicināt savu izaugsmi, gan sasniegt izvēlēto nodomu.

Piedāvāju vispirms noskaidrot savu eneatipu intervijā un tad ķerties klāt sev vēlamā mērķa sasniegšanai ar eneagrammas koučinga pieeju.

TEV UN TAVAM PARTNERIM

Ir ierasts saņemt jautājumus: "Kurš eneatips ar kuru vislabāk sader laulībā/attiecības?" Un ik reizi sastopos ar izbrīnu, kad saku, ka nav tādu eneatipu, kuri nevar sadzīvot kopā. Viss ir iespējams. Eneagramma ir mācība par personisko izaugsmi, par ceļu no šaurā Ego uz plašo Būtības līmeni. Un, tiklīdz vienam no partneriem izdodas saskatīt sava Ego liktos slazdus (lasi: ierastās neproduktīvās rīcības), tā viņam daudz vieglāk ir pieņemt sava partnera eneatipam raksturīgās neproduktīvās iezīmes. Iespējams, ka tieši tāpēc lielākā daļa eneagrammu studējošo atzīst, ka viņiem ir izdevies uzlabot, vai pat glābt brūkošas attiecības. 

Piedāvāju pārim vispirms noskaidrot savu eneatipu kopīga intervija un tad doties tālāk savu attiecību uzlabošanā, noskatoties attiecīgos vebinārus no cikla "Eneagramma un mīlestība" (katram eneatipam ir veltīts viens 90-120 minūšu garš vebinārs) vai izvēloties eneagrammas koučingu pāriem.

 Eneatipa intervija  
      Iepazīsti sevi!     
      

Enegrammas koučings  
     Pilnveido sevi!   
      

 Eneagramma pāriem 
    Uzlabo attiecības!  

 Eneagramma un mīlestība  
   Uzzini sakarības!     
      

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.