Saprast bērnu
Eneagrammas pieeja
Foto avots:Amber McAuley from Pixabay

Pilnas dienas nodarbība Rīgā bērnu slēptās motivācijas izpratnei ar psiholoģiskās tipoloģijas- eneagrammas* palīdzību.  Bērni ir dažādi, to atzīs katrs vecāks, vēl jo vairāk profesionāļi, kuriem ik dienas jāsastopas ar bērniem. Viens klusāks, otrs aktīvāks. Viens skumjāks, otrs mūždien joko. Kāds klausīgs, kāds to tik vien gaida, lai pacīnītos. Kāds jau kopš mazotnes uzņemas atbildību, bet kādam mūžam kāds cits vainīgs.


"Kas notiek? Kāpēc tas bērns ir tāds? Es vairs neko nesaprotu!"

Augstāk minētās domas  ir pārņēmušas teju vai katru vecāku. Mēs saviem bērniem vēlam to labāko, tomēr ne vienmēr mums izdodas realizēt savu vēlmi. Par vecāku nekļūst, par to izaug kopā ar bērnu. Tieši tamdēļ ir radusies šī eneagrammas nodarbība par bērnu izpratni ikvienam vecākam, kā arī profesionāļiem, kuriem ir būtiska kvalitatīvu attiecību viedošana ar bērniem.

20.08.2022., Rīgā

plkst.10.00 -17.00

Ko jūs iegūsiet?

  • izpratni par to, kāda motivācija var būt bērnu uzvedības pamatā;
  • spēcīgu priekšstata par to, kas ir "normāla bērna uzvedība" paplašināšanu;
  • idejas par to, ko mainīt savā attieksmē un uzvedībā, lai atbalstītu sava bērna izaugsmi;
  • skaidrību par to, kādas rīcības bērna attīstībai varētu kaitēt;
  • motivāciju atklāt un atbalstīt bērnā izaugsmes potenciālu.

Pilnīgi noteikti, tā ir iespēja uzlabot attiecību kvalitāti gan ar bērnu, gan sevi pašu.

Nodarbības noderīgas:

  • vecākiem;
  • vecvecākiem;
  • profesionāļiem, kuriem ir svarīga kvalitatīvu attiecību veidošana ar bērniem;
  • gan tiem, kuri ar eneagrammas teoriju ir pazīstami un zin savu eneatipu,
  • gan tiem, kuri par to nav neko dzirdējuši.

DALĪBAS MAKSA NODARBĪBAI RĪGĀ

150 EUR

Tiem, kuri savulaik piedalījušies vebināru ciklā "Eneagramma un mīlestība", iegādājušies kādu no šī vebināru cikla vebināriem skatīšanai vai piedalījušies klātienes nodarbībās "Mīlēt un būt mīlētam", dalības maksa -10%. Piesakoties, lietojiet atlaides kodu MĪLESTĪBA.

NB!

Partneriem, apmeklējot nodarbību kopā, cena par abiem 200 eur ! Piesakoties, lietojiet atlaides kodu PARTNERI.

Piesakieties nodarbībai Rīgā!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.
Norises vieta

RĪGĀ:  Kates skolas telpās, Zemgaļu ielā 8, Teikā, Rīgā, LV-1006

Nodarbības vadītāja

Profesionāla eneagrammas trenere, koučs, konsultatīvā psiholoģe un trīs bērnu mamma Inta Santa dalīsies savās teorētiskājās zināšanās un to, kā šīs zināšanas pielietojamas praktiski.

Ar individuālo un komandu koučingu Inta nodarbojas kopš 2010.gada un ir nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinusi 2012.gadā un kopš tā laika to pēta. Pavadītas vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri seko jaunākajai literatūrai un iepazīst šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada ir starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Inta ir vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Ir pabeigtas studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā. Intasprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. 

*Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Pirkumu grozs