Saprast bērnu
Eneagrammas pieeja
Foto avots:Amber McAuley from Pixabay

Divu stundu attālinātās tiešsaistes nodarbība  Zoom vietnē, lai iepazītu bērnu dažādību ar psiholoģiskās tipoloģijas- eneagramma* palīdzību.  Bērni ir dažādi, to atzīs katrs vecāks, vēl jo vairāk profesionāļi, kuriem ik dienas jāsastopas ar bērniem. Viens klusāks, otrs aktīvāks. Viens skumjāks, otrs mūždien joko. Kāds klausīgs, kāds to tik vien gaida, lai pacīnītos. Kāds jau kopš mazotnes uzņemas atbildību, bet kādam mūžam kāds cits vainīgs.


Kas notiek? Kāpēc tas bērns ir tāds? Es vairs neko nesaprotu!

Augstāk minētās domas  ir pārņēmušas teju vai katru vecāku. Mēs saviem bērniem vēlam to labāko, tomēr ne vienmēr mums izdodas realizēt savu vēlmi. Par vecāku nekļūst, par to izaug kopā ar bērnu. Tieši tamdēļ es piedāvāju šādu nodarbību par bērnu dažādību. Ja jūs šī tēma aizraus un būs vēlme to turpināt dziļāk un plašāk, sniegšu norādes, kur meklēt informāciju, kā arī piedāvāšu iespēju turpināt šo tēmu iepazīt kopā ar mani klātienes nodarbībās (nodarbību cikls par bērnu izpratni ikvienam vecākam, kā arī profesionāļiem, kuriem ir būtiska kvalitatīvu attiecību veidošana ar bērniem) Grobiņas PIC vai pēc uzaicinājuma dodoties pie jūsu auditorijas ciemos. 

07.11.2023., tiešsaistē

plkst.18.00 -20.00

Ko jūs iegūsiet?

  • izpratni par to, kāda motivācija var būt bērnu uzvedības pamatā
  • spēcīgu priekšstata par to, kas ir "normāla bērna uzvedība" paplašināšanu

Pilnīgi noteikti, tā ir iespēja uzlabot attiecību kvalitāti gan ar bērnu, gan sevi pašu.

Nodarbība varētu būt noderīga:

  • vecākiem
  • vecvecākiem
  • profesionāļiem, kuriem ir svarīga kvalitatīvu attiecību veidošana ar bērniem
  • gan tiem, kuri ar eneagrammas teoriju ir pazīstami un zin savu eneatipu
  • gan tiem, kuri par to nav neko dzirdējuši

DALĪBAS MAKSA NODARBĪBAI 

35 EUR

Tiem, kuri apmaksās dalību līdz 31.10.2023., dalības maksa

20 EUR

Piesakieties nodarbībai Zoom!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.
Norises vieta

Tiešsaistes vebināru platforma Zoom, saite tiks izsūtīta 06.11.2023.

p.s. Ja ir vēlme pēc individuāla darba ar savu bērnu,

tad man ir lielisks piedāvājums- "Es un mans bērns. Augam kopā", kur četru tikšanās reižu laikā visi kopā darīsim visu, lai padarītu dzīvi vieglāku gan bērnam, gan vecākam. Vairāk par šo piedāvājumu, skatiet piedāvājuma aprakstā "Es un mans bērns. Augam kopā"

Nodarbības vadītāja

Esmu profesionāla eneagrammas trenere, koučs, konsultatīvā psiholoģe un trīs bērnu mamma Inta Santa

Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojas kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to pēta. Ir pavadītas vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Ir pabeigtas studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā un veselības psiholoģijas maģistratūras studijas RSU. Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. 

*Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.