eneaIZAUGSMES klubs
Praktiskas nodarbības personiskā eneatipa attīstībai

Ikmēneša praktiskas nodarbības sava personiskā eneatipa attīstībai. Katrā nodarbībā kompakts teorētisks ieskats tēmā un izvērsts darbs praktiski. Eneagrammas un koučinga profesionāļa vadībā apgūsim to, kā pārvarēt katra eneatipa destruktīvās uzvedības iezīmes, kā apgūt citu eneatipu izcilās stratēģijas, kā tuvoties savai būtībai. Darbosimies pāros, grupās vai individuāli. Šobrīd man padomā ir vairāk kā 10 dažādu tēmu un vingrinājumu, ar kuriem strādāt tieši eneagrammas koučinga formātā.  Tas ir šobrīd. 

Nodarbības notiks ik mēnesi Mārupē (izņemot jūliju) pirmajā mēneša ceturtdienā no plkst.18.15 līdz plkst.20.45

Sākot ar septembri šādas pat nodarbības notiks arī Liepājā, piektdienās no plkst.15.00 līdz plkst.18.00

Kam šīs  nodarbības noderīgas?

  • Īpaši vērtīgas tiem*, kuri zin savu eneatipu- personiskai izaugsmei
  • Tiem*, kuri ir vēl sava eneatipa meklējumos- iespēja piemērīt dažādu eneatipu "ādu";
  • Tiem*, kuri strādā konsultējošā sfērā (kouči, mentori, supervizori, psihologi)- profesionālu darba tehniku apguvei.

* Eneagrammas priekšzināšanas ir nepieciešamas.

Tuvākā nodarbība MĀRUPĒ 9.janvārī, 2020! 

šī kluba tēma būs  INSTINKTI

Tuvākā nodarbība LIEPĀJĀ 13.decembrī, 2019! 

šī kluba tēma būs BĒRNĪBA

Dalības maksa

Uzmanību! Dalība ir piesakāma katrai nodarbībai atsevišķi. Nodarbības notiek reizi mēnesī un katra nodarbība tiek veltīta kādam konkrētam eneagrammas tipu izaugsmes aspektam.


35 eur*/nodarbība *izpētes semināra "Būt līderim. 9 patiesas līderības veidi" dalībniekiem 25eur.


Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.
Norises vieta Mārupē

Nodarbības notiek Biznesa Vēstniecībā (Mārupē), Jelgavas ceļš 3. Apmeklētājiem pieejama plaša bezmaksas stāvvieta. Iespējams ierasties arī ar sabiedrisko transportu:


Norises vieta Liepājā

Tiek precizēta. Ir idejas? Padalies un, ja ideja būs piemērota, iegūsi iespēju piedalīties kādā no klubiem bez maksas :)

?

Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Nodarbības vadu es- Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Šobrīd turpinu studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā.

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

0 .