enneaFASHION show
eneagramma un mode ar humora devu

Foto autore: Vineta Jaunzeme

Neskati vīru no cepures! No cepures varbūt nē, bet no apģērba kopumā gan diezgan daudz var pateikt i par vīru, i par sievu. Ziemas izskaņas pasākums viegli humorīgas noskaņās par to, kādam apģērbam dod priekšroku dažādu personības tipu pārstāvji.


Pasākuma laikā profesionāla eneagrammas* trenere Inta Santa demonstrēs eneagrammas tipu enerģiju tiem īpaši piemeklētos apģērbos sniedzot ieskatu arī katra tipa iekšējā pasaulē, jeb citiem vārdiem sakot, pamatos apģērba izvēli no katra konkrētā eneagrammas tipa skatu punkta. Būs aizraujoši izglītojoši!

"Lai kādu saprastu, nostaigā ceļu, ko tas iet, viņa mokasīnos."

Iespējams, ka pēc šī pasākuma augstāk minētais teikums jūsu ausīm skanēs ar jau daudz dziļāku nozīmi. Uz tikšanos!

Tuvākais pasākums Up Office 11.03.2020! 

plkst.18.00-20.30

Pasākuma laikā tiks demonstrēti zīmola TM apģērbu , kurus būs iespēja uz vietas iegādāties

Dalības maksa


20 eurPiesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.


Norises vieta

Nodarbības notiek Up Office (Rīgas pašā centrā) , Merķeļa ielā 21, 5.stāvā (ir lifts :))

Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Nodarbības vadu es- Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Šobrīd turpinu studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā.

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Foto autore: Līga Evaldsone

*Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.