Kļūsti par sevis labāko versiju!
Iepazīsti eneagrammu ar Intu Santu Liepājā             

Kļūsti par sevis labāko versiju Liepājā!

Esmu Inta Santa, profesionāla izaugsmes veicinātāja jeb koučs. Laiku pa laikam esmu aizdomājusies, kas vada manas vai manu klientu izvēles. Jā, es esmu dzirdējusi, sakām, ka tās ir kaislības! Tomēr, ko tas nozīmē? Tā īsti nekad man tas nav bijis skaidrs. Esmu apzināti centusies sevi vadīt, tomēr arī pēc koučinga prasmju apgūšanas manā dzīvē ir bijušas situācijas, kuras gribētos izdzēst. Neesmu bijusi tāda, kā gribētos. Jeb tieši pretēji- apkārtējie nez kāpēc ir reaģējuši man nesaprotamā veidā. Un tad mani atkal ir pārņēmusi sajūta, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt. Vidi, apkārtējos, jeb pat varbūt sevi? Lai saprastu, kas notiek un, galvenais, ko darīt? Meklējot atbildi uz šo jautājumu, saskāros ar eneagrammu. Un beidzot! Beidzot atviegloti nopūtos!

Es uzzināju, ka ar šo sajūtu cilvēki jau sastapušies pašos civilizācijas pirmsākumos un mēģinājuši rast šai problēmai risinājumu. Saprast sevi un saprast apkārtējos. Dzīvot mierā un saskaņā ar sevi un apkārtni. Un kas meklē, tas atrod. Domāju, ka arī Tev kas tāds ir pazīstams. 

Un tieši tāpēc man ir Tev piedāvājums, iepazīt šīs sajūtas iemeslu un atrast veidu tās pārvarēšanai. Tieši šeit un tagad, pieņemt lēmumu pārvarēt sevi un kļūt par sevis VISLABĀKO  versiju. Es piedāvāju: iepazīt kaislību, kas vada Tavu dzīvi, atklāt savu patieso būtību, ievilkt dziļu elpu un pārņemt savas dzīves vadību!

Es aicinu Tevi uz iepazīšanos ar eneagrammu 13.janvārī plkst.10.00-13.00, Liepājā!

Ko Tu iegūsi, apmeklējot šo nodarbību

 • Uzzināsi, kamdēļ vieni cilvēki ir nesaprotami, bet citi gluži vai dvēseles radinieki
 • Sapratīsi, cik dažādas var būt vienas rīcības motivācijas
 • Gūsi priekšstatu, kādas transformācijas iespējas ir katram no klasiskajiem nāves grēkiem
 • Paplašināsi apziņu par to, kādas ir ierobežojošās pārliecības un kā tās vada rīcību
 • Iegūsi priekšstatu, kur meklējama atslēga cilvēku izpratnē 
 • Izbaudīsi garšīgu un apziņu paplašinošu meditāciju nodarbības noslēgumā
 • Atklāsi veidu, kā iepazīt un saprast sevi vēl labāk

Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. 

"...Viena no metodēm, kas patiešām palīdz izprast un dziedināt sevi un attiecības ir eneagramma... 
....Ja jums ir attiecību problēmas un jūs vēl nezināt, kas ir eneagramma, iepazīstieties ar to! "

/J.Rubenis "Viņš un viņa"/

Kas notiks šajā nodarbībā?

Saprotams, ka pāris stundu laikā, es nesolu radīt brīnumu, atvērt Tavas čakras, transformēt traucējošās pārliecības. Tas viss Tevi VAR sagaidīt, ja tiešām nopietni pievērsīsies darbam ar sevi eneagrammas formātā. Tas būs vēlāk. Bet, šajā, iepazīšanās dienā, Tev būs iespēja iepazīt šo, iespējams, pašu senāko psiholoģisko tipoloģiju pasaulē un izprast tās principus. Tātad, kas notiks eneagrammas iepazīšanas nodarbībā:

 • Intuitīvi loģiski pamatots stāsts par to, kāpēc eneagrammu var uzskatīt par pašu senāko psiholoģisko tipoloģiju pasaulē?
 • Sausi teorētisks paskaidrojums, kas ir katra eneagrammas psiholoģiskā tipa (eneatipa) pamatā?
 • Vizuāli, audiāli un enerģētiski baudāms priekšnesums par to, kāda ir katra eneatipa spēcīgākā puse un kas ir tā lielākais trūkums?
 • Atslābinoša meditācija sava eneatipa meklēšanai.

Šajā nodarbībā Tev būs iespēja, gan vienkārši klausīties, gan skatīt precīzi piemeklētus filmu fragmentus, gan fiziski iekāpt eneatipa skatu punktos. Tāpat būs reizes, kad lūgšu apspriest ar grupas biedriem dzirdēto un dalīties savā pieredzē.  Jo tieši tāds ir eneagrammas studiju mērķis- gan fiziski, gan emocionāli, gan mentāli piedzīvot dzīvi visā tās krāšņumā!

Nodarības norises laiks 13.01.2018. no plkst.10.00 līdz plkst.13.00

Nodarbības norises vieta: Rīgas Koučings skolas telpās, Antonijas ielā 20b, 4.stāvā, Rīgā

Pieredze

"Es ieguvu laiku sev par sevi. Rekomendētu tiem, kas vēlas iepazīt sevi."

Pieredze

"Es ieguvu prieku par to, ka esam LIELISKA komanda. Gaidu šo mācību turpinājumu."

Pieredze

"Es ieguvu praktiskus instrumentus, ko un kā darīt. Ieteiktu ikvienam, kam ikdienā jāstrādā ar cilvēkiem."

Pasteidzies!

Jo agrāk pieteiksies un apmaksāsi* dalības maksu, jo izdevīgāks būs Tev šis ieguldījums!


35 EUR

Līdz 8.janvārim, 2017

20 eur


*iemaksātā maksa tiek atgriezta tikai tādā gadījumā, ja pasākums nenotiek.

Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumam, kuram Jūs piesakāties.
Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- ACC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). 

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

Pieredze

"Pati noteikti uz šādām mācībām neiedomātos atnākt, tomēr esmu rekomendējusi tās visām savām draudzenēm, kas vēlas sakārtot savas attiecības ģimenē."

Pieredze

"Es ieguvu sapratni, ka sava eneatipa atklāšanas process ir svarīgāks par rezultātu. Rekomendētu ikvienam savam tuviniekam kā lielu dārgumu."

Pieredze

"Man vēl ir jāpalasa un jāpadomā. Dziļāk jāiedziļinās.  Es ieteiktu  šīs mācības ikvienam, kas vēlas sevī parakties."

Bet tas vēl nav viss! Šim randiņam sekos turpinājums (27.-28.janv. un 10.-11.feb.,2018). Tikai tiem, kas būs gatavi doties šai izaicinājumā: iepazīt sevi! Pavisam drīz būs informācija arī par šo. Tikmēr ieskaties, ko piedāvāju neatlaidīgajiem:

 • Četras interaktīvas mācību dienas, kur teorija mijas ar praktiskiem uzdevumiem, video un demonstrācijām. 
 • Zināšanas, kuru apguve rada neatgriezeniskas pārmaiņas sevis un apkārtējo uzvedības izpratnē. 
 • Atklāsmes, kas ļauj uzlabot attiecības un mazināt konfliktus darba vidē. 
 • Pārliecība par savām spējām un ieradumiem, kurus vērts pārskatīt. 
 • Pārmaiņas, kas ir neatgriezeniskas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.