BŪT LĪDERIM
Deviņi patiesas līderības veidi
Izpētes seminārs

Foto autors: Kārlis Dambrāns

Kur rodas līderi?

Vai ir bijušas reizes, kad par to aizdomājies? Kopš sava trešā bērna piedzimšanas es ar pilnu pārliecību varu teikt, ka daļa par līderiem piedzimst. Protams, reizums, tie pārvēršas par bosiem, tomēr līderības potenciāls tiem jau ierakstīts gēnos. Tādas līderības, kurai sekojam teju vai ikviens, pat neapzinoties. Ko darīt pārējiem, kuriem gēnu komplekts nav bijis šai prasmei labvēlīgs? Pavisam vienkārši- apzināties savas unikālās līderības komponentes un attīstīt tās, kuru trūkst! Vai tas ir iespējams? Protams, citādi pasaulē būtu tikai viena veida līderi. Un, šķiet, ka tie tomēr ir dažādi. Vismaz deviņi, ja skatāmies no eneagrammas skatu punkta. Tātad, ikvienam no mums, arī Tev ir iespēja piedzīvot to, kā tas ir. Būt līderim.

Es, Inta Santa, profesionāla izaugsmes veicinātāja un trenere, aicinu Tevi uz līderības izpētes semināru,  balstītu eneagrammas pieejā, 09.augustā, 2019,  Mārupē (Biznesa vēstniecības telpās)!

Kam šī nodarbība noderīga?

 • Vadītājiem, kuri vēlas uzlabot savu sniegumu.
 • Vadītājiem, kuri ir pamanījuši, ka padotie izdeg.
 • Vadītājiem, kuri paši piedzīvojuši izdegšanu, vai tuvojas tai.
 • Tiem, kuri vēlas uzlabot attiecības ar savu vadītāju. 
 • Tiem, kuri plāno nākotnē kļūt par vadītāju.
 • Tiem, kuru profesionālais uzdevums ir vienā vai otrā veidā atbalstīt vadītāju.
 • Visiem tiem, par kuriem neesmu pat iedomājusies.

"Noteikti iesaku, noderēs gan tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par to, kā sadarboties ar dažādiem līderiem, kā arī tiem, kas vēlas izprast savas līderības izcilās un arī ēnas puses."

Līga Millere

Kas ir eneagramma?

Enneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Eneagramma nav pretrunā nedz ar klasisko, nedz moderno psiholoģiju. Savā veidā eneagramma iekļauj un paskaidro to, kas pierādīts dažādās psiholoģijas teorijās. Tāpat eneagrammu kā vērtīgu personiskās attīstības līdzekli atzīst vairākas pasaules reliģijas un jo īpaši- kristietība. Iespējams, tieši tāpēc eneagrammu mēdz uzskatīt par jaudīgāko personiskās izaugsmes līdzekli, kas ļauj pārvaldīt ne tikai savu dzīvi, bet arī izprast pasaulē notiekošos procesus. Iepazīstot eneagrammu, top skaidrs, kā tieši ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. 

“Attīstīt līderības prasmes , tas nav tik daudz par jaunā apgūšanu, kā par nevēlamo ieradumu pārtraukšanu un atbrīvošanos no ierobežojošajiem uzskatiem, kurus jau esam apguvuši .” 

          Pīters Havkins (Peter Hawkins) rakstnieks, līderības profesors, vadības konsultants  grāmatā "The Wise Fool’s Guide to Leadership" .

Kas notiks šajā nodarbībā?

Saprotams, ka vienas dienas laikā, es nesolu radīt brīnumu, atvērt čakras, transformēt traucējošās pārliecības. Tas viss Tevi VAR sagaidīt, ja tiešām nopietni pievērsīsies darbam ar sevi eneagrammas formātā. Tas būs vēlāk. Bet, šajā, nodarībā, Tev būs iespēja iepazīt šo, iespējams, pašu senāko psiholoģisko tipoloģiju pasaulē un izprast, kā tās principus var attiecināt uz savu līderības stilu. Tātad, kas notiks  nodarbībā:

 • Deviņu līderības stilu izpēte un to ietekme uz apkārtējiem. 
 • Deviņu līderības ēnas pušu izpēte un to ietekme uz apkārtējiem.
 • Vizuāli, audiāli un enerģētiski baudāms priekšnesums par to, kāds ir katra līderības veida  spēks un kas ir tā lielākais trūkums.
 • Praktiskas rekomendācijas katra dalībnieka individuālajai vajadzībai.

Šajā nodarbībā Tev būs iespēja, gan vienkārši klausīties, gan skatīt precīzi piemeklētus filmu fragmentus, gan fiziski iekāpt eneatipa skatu punktos. Tāpat būs reizes, kad lūgšu apspriest ar grupas biedriem dzirdēto un dalīties savā pieredzē.  Jo tieši tāds ir jebkura veida eneagrammas studiju mērķis- gan fiziski, gan emocionāli, gan mentāli piedzīvot dzīvi visā tās krāšņumā!

Nodarbības norises laiks Mārupē: piektdien 9.augustā no plkst. 10.00 līdz plkst.17.00

Nodarbības norises vieta Mārupē. Biznesa Vēstniecības telpās šeit>> Adrese: Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads, LV-2167, Apmeklētāju ērtībām pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta.

"Ja apkopo, ko es pati esmu ieguvusi no šī semināra:
-padziļinātāk iepazinos ar eneagramma tipiem - stiprām un vājām pusēm no līderības viedokļa; 
-izveidoju pati sev "ieteikumu sarakstu" kā man, kā līderim augt un attīstīties; 
-ieguvu sev atbildes par to, kuriem cilvēkiem kādus darbus ir vērts uzticēt (katram ir savi talanti un labākais ir izmantot tieši tos) un uz ko nevajadzētu "spiest", lai neveidotu lieku stresu.
Tomēr tie ir mani ieguvumi ir katram tie būs savi! Jebkurā gadījumā būs noderīgi un būs daudz atklāsmes gan par sevi, gan par citiem!"


Laila Snidzāne

Pasteidzies!

Jo agrāk pieteiksies un apmaksāsi* pilnu vai daļēju dalības maksu, jo izdevīgāks būs Tev šis ieguldījums!

PILNA DALĪBAS MAKSA

100 EUR

LTRK BIEDRIEM

ENEATIPA INTERVIJA

DĀVANĀ*iemaksātā maksa tiek atgriezta tikai tādā gadījumā, ja pasākums nenotiek.

Piesakies!

Datu apstrādi veic SDV Inta Santa, reģ.nr.07087311794, jur.adrese "Valdāji", Rokasbirzs, Aizputes pagasts, Aizputes novads, LV3456. Datu apstrāde tiek veikta, lai nodrošinātu dalību šajā konkrētajā pasākumā.


Ja, kas neskaidrs, pajautā!

[email protected]

29121884

Inta Santa - sertificēta eneagrammas trenere (ICTA)

Inta Santa

Esmu pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja/ koučs. Cilvēku attīstība mani ir interesējusi jau kopš 1996.gada, kad uzsāku psiholoģijas studijas. Ar individuālo un komandu koučingu nodarbojos kopš 2010.gada un esmu nokārtojusi starptautiski atzītu kouču akreditāciju- PCC (ICF).  Eneagrammu iepazinu 2012.gadā un kopš tā laika to studēju, padziļinot savas zināšanas un slīpējot prasmes. Kopumā esmu pavadījusi vairāk kā 300 stundu dažāda veida eneagrammas studijās. Regulāri sekoju jaunākajai literatūrai un iepazīstu šis jomas profesionālu pētnieku darbus. Savukārt kopš 2014.gada esmu starptautiski sertificēta eneagrammas, koučinga un biznesa trenere (ICTA). Esmu vietnes www.enneagramcoaching.lv un FB lapas Eneagramma Latvijā veidotāja un uzturētāja. Šobrīd turpinu studijas Junga analītiskās psiholoģijas kursā Sanktpēterburgā ar mērķi dziļāk izprast eneagrammas tipu potenciālu un šķēršļus tā realizācijā.

Manuprāt, eneagramma ir vispilnīgākais skatījums uz cilvēka potenciālu un šķēršļiem tā realizācijā. Savukārt koučings ir lielisks rīks mērķu īstenošanā. Tieši tāpēc esmu izvēlējusies apvienot abas šīs pieejas, lai radītu iespēju saviem klientiem uzlabot gan savas personiskās, gan profesionālās dzīves kvalitāti.

Laipni aicinu iepazīt eneagrammas pasauli kopā ar mani!

N.B. Ikvienam semināra "BŪT LĪDERIM" dalībniekam turpmāk iespējams apmeklēt eneaIZAUGSMES klubu par īpašu cenu. Mārupē šādas nodarbības notiek vienu reizi mēnesī- ceturtdienās. 

0 .